piko-plant-social-biznes
Menu

Boho Love

Dzięki BOHO LOVE – naszej nowej i najbardziej ekskluzywnej serii Bohemian, możesz dosłownie wnieść miłość do domu! BOHO LOVE to wynik wieloletnich selekcji, specjalnych metod upraw i pełnej miłości pielęgnacji. Te drogocenne i wyjątkowe rośliny cechują się kompaktowym rozmiarem, dużą ilością kwiatów i wyjątkowym kształtem. Krótkie gałązki rosną w kształcie opadającej fali, która z wielką gracją zakrywa roślinę jak kaskada z pięknymi dużymi kwiatami.

Niezwykle wytrzymała odmiana BOHO LOVE praktycznie nie wymaga użycia materiałów podpierających, a poza tym ma bardzo długi okres żywotności. Pasuje ona do każdego miejsca i zwraca na siebie uwagę niezależnie od stylu wnętrza – mogą więc Państwo długo się nią cieszyć. Unikalny wygląd roślin sprawia, że doskonale nadają się one także do użycia w różnych aranżacjach.

Seria BOHO LOVE jest dostępna w wielu różnych kolorach.

Zasobnik wody 

Storczyki pochodzą z tropikalnych lasów deszczowych, gdzie rośną na drzewach, nie pobierając od nich jednak substancji odżywczych. Rośliny te nie ukorzeniają się w podłożu, ale mają korzenie powietrzne, przy użyciu których pobierają wodę i substancje odżywcze. Z tego powodu storczyki Phalaenopsis nie potrzebują wiele wody, ale lubią wilgotny klimat.

Właśnie dlatego odmiana Boho Love jest ekskluzywnie dostarczana ze specjalnym zasobnikiem wody. Zapewnia on równomierne nawodnienie rośliny między momentami podlewania, dzięki czemu roślina jest narażona na mniejszy stres, co sprawia z kolei, że dłużej i bujniej kwitnie.

Zasobnik ten można stosować również, jeśli umieszcza się Boho Love w doniczce. Zasobnik ma specjalny przelew, dzięki któremu nigdy nie dozuje się zbyt dużej ilości wody. Podlewaj roślinę standardowo, czyli jeden raz w tygodniu, i wylewaj nadmiar wody z doniczki.

W zamian za to Boho Love odda Ci wiele miłości!